04/13/14 15:15

Севиля на практика изхвърли градския съперник от елита

Севиля спечели градското дерби с Бетис и на практика прати големия си съперник в Сегунда дивисион. Момчетата на Унай Емери взеха трите точки даже на стадиона на опонента си. Кевин Гамейро отбеляза и двете попадения за успеха на символичните гости. Той се разписа по веднъж в двете полувремена. Първото му попадение обаче дойде след доста спорна дузпа. Тя беше отсъдена за нарушение срещу Карлос Бака на Хуан Карлос. Играчът на Бетис дори беше изгонен. Повторенията обаче не успяха да убедят зрителите в правилността на отсъждането на рефера. А Кевин ...