04/13/14 21:04

Треньорът на Интер хвали съперника след победата с 4:0

Старши треньорът на Интер Валтер Мадзари похвали съперника на тима си в 33-ия кръг на Серия А Сампдория. И това стана, въпреки че тимът му победи с 4:0. Според него, "моряците" са се представили много силно в този мач и не са заслужавали толкова тежко поражение. "Днес победихме, въпреки че играхме доста слабо през първото полувреме. Тогава Сампдория ни притискаше и определено този отбор заслужаваше нещо повече от мача." "Тогава те ни пресираха по целия терен, стигаха по-бързо до топката от нас и това определено не е Интер, който искам да виждам...