04/20/14 10:54

Вратарят на Норич среща своя кошмар – Луис Суарес

Днешният сблъсък между Ливърпул и Норич Сити ще бъде централен в програмата на Висшата лига не само заради значението си в битката за титлата на Англия, а и с индивидуалния сблъсък между вратар и нападател. Стражът на „канарчетата“ Джон Руди ще има тежката задача да се изправи срещу своя кошмар от плът и кръв – Луис Суарес, който има повече голове във вратата на Норич, отколкото срещу всеки друг тим от Премиършип. В последните си три мача срещу тима на Крис Хютън мърсисайдци неизменно бележат по 5 гола, а за 270-те минути Суарес успя да се отче...