04/27/14 09:45

Гришо излиза в 15 часа на финала в Букурещ

Първата тенис ракета на България и поставен под номер 1 в основната схема на тенис турнира в Букурещ Григор Димитров ще играе на финала на надпреварата от 15 часа срещу Лукаш Росол. Димитров достигна до мача за титлата след победа над Гаел Монфис, който се отказа при резултат 5-1 гейма в полза на българина. Росол успя да осъществи страхотен обрат в първия полуфинал на турнира в Букерещ и се класира за финала. Шампионът от миналата година успя много трудно да надделее с 3:6, 6:3, 6:2 над холандеца Робин Хаазе. Така Росол ще защитава титлата си о...