04/27/14 17:44

Шарапова надви Иванович в зрелищен финал за титлата в Щутгарт

Поставената под номер 6 в схемата Мария Шарапова спечели титлата на тенис турнира в Щутгарт, след като осъществи страхотен обрат във финала срещу Ана Иванович. Рускинята записа своята 13-1 поредна победа в надпреварата, като надигра сръбкинята с 3:6, 6:4, 6:1. Мачът запона страхотно за Иванович, който показа сериозни аргументи да нанесе първа загуба на Шарапова в Щутгарт. Сръбската красавица направи уникално начало и успя да изкове аванс от 5:0 гейма в първия сет. Шарапова успя да върне един от пробивите, но силите й не стигнаха за повече. Иван...