04/30/14 11:08

Вашингтон преодоля първия кръг на плейофите за първи път от 2005 година

Вашингтон се наложи над домакина Чикаго със 75:69 и спечели с 4:1 победи серията от първия кръг на плейофите в Източната конференция на Националната баскетболна асоциация. Така столичани елиминираха съперник за първи път от 2005 година, а във втория кръг ще срещнат победитeля от мача между Атланта и Индиана, в който Атланта води с 3:2 успеха. Джон Уол вкара 24 точки, а Нене добави 20 точки за Вашингтон, който спечели всичките три мача в "Юнайтед Сентър" в серията. Резултатът на почивката беше равен 41:41, но през третата четвърт гостите позволи...