04/30/14 07:57

ЦСКА срещу Лудогорец в опит да спре черните серии

Отборите на Лудогорец и ЦСКА ще се изправят един срещу друг тази вечер за четвърти път от началото на сезона. Срещата е от 19.30 часа на „Лудогорец Арена“ в Разград. За главен съдия на битката бе назначен Ивайло Стоянов. Феновете на „червените“ очакват сблъсъка с огромно нетърпение, след като пред тима на Стойчо Младенов стои важен изпит. Двубоят противопоставя първия срещу втория във временното класиране. ЦСКА обаче не е успял да отбележи гол срещу днешния си съперник в продължение на шест поредни срещи от А група. Гостите ще се опитат да спр...