04/30/14 20:47

Черноморец взе дербито на Бургас

В среща от 36-ия кръг на А група (втора седмица) Черноморец победи Нефтохимик с 3:2 в бургаското дерби. Черноморец откри резултата още в 3-ата минута. Симеон Райков се разписа с чудесен параболичен удар от фаул от 25 метра, при който вратарят на "зелените" Костадин Георгиев нямаше какво да направи. В 11-ата минута акулите бяха близо до втори гол, но Милен Василев от 5-6 метра не успя да вкара след чудесно центриране на Симеон Райков. Шейховете обаче отговориха при първата си реална атака. В 24-ата минута юношата Ерай Карадайъ изравни, след като...