05/01/14 20:53

Балкан стартира с победа в плейофите

Балкан (Ботевград) победи гостуващия Спартак (Плевен) с  93:77 (21:18, 27:19, 22:18, 23:22) точки в първи срещи от  четвъртфиналните плейофи на Националната баскетболна лига за  мъже. Играе се до две победи от три мача. Така Балкан поведе в  серията с 1:0 победи. Втората среща е на 3-и май в Плевен. След оспорвана първа част домакините поведоха в резултата и  водеха убедително до края. На почивката те имаха аванс от 11  точки - 48:37, а 1:44 минута преди края тя достигна 20 точки при 93:73. За Балкан се отличиха Станимир Маринов с 28 точки, Пав...