05/01/14 23:26

Барчовски: Държахме се достойно и имаме своите шансове

Старши треньорът на Рилски спортист Росен Барчовски заяви, че тимът му има шансове във втория мач от четвъртфиналната серия срещу Левски. Самоковци загубиха първия двубой в София, а в събота са домакини в Самоков. При равенство 1:1 победи, то ще има трети мач в София. „В края имаше микроситуации, които повлияха и не може един отбор да допуска само един играч да поеме цялата отговорност. Проблемът не е в него, а че трябва и другите играчи да се появат в този момент. Основното е, че допуснахме да ни вкарат много точки през първото полувреме, игра...