05/01/14 22:37

Левски хвана юздите на плейофа, Рилски вече мисли за Мач 2

Левски спечели първия мач от четвъртфиналната серия срещу Рилски спортист, с 89:82, и направи първа стъпка в плейофите на НБЛ. Втората среща в серията е в събота в Самоков, а ако там Рилецо изравни, двата отбора ще решат всичко на 6 май в София. Воден от инерцията от спечелената Балканска лига, "синият" тим удържа устрема на един от обичайните си дразнители, и не позволи на Рилецо да направи изненда. Двата отбора започнаха безпда се бавят да бележат кош след кош, без да се притесняват от защитата особено. Везните в първата четвърт в полза на Ле...