05/02/14 00:05

Девет от Бенфика съкрушиха мечтата на Юве за финал в ЛЕ

Отборът на Бенфика стигна до героично 0:0 като гост на Ювентус в Торино в полуфинален мач реванш от Лига Европа и благодарение на победата си с 2:1 в първия мач в Лисабон, се класира за финала в турнира. Гостите от Португалия се добраха до нулевото равенство, въпреки че доиграха мача само с девет човека. Енцо Перес получи два жълти картона, а в заключителните минути Ежакиел Гарай получи тежка травма и не успя да продължи срещата при извършени три смени от страна на „орлите“. Така Ювентус пропусна възможността да се класира за финала в Турнира, ...