05/02/14 15:13

ЦСКА излезе втори, Пеев пак вкара

ЦСКА Москва излезе на второ място в класирането в руското първенство, след победа с 3:1 при гостуването си на Амкар в Перм. Българският халф на Амкар Георги Пеев отбеляза 12-я си гол за сезона, но това не успя да спаси тима му, срещу Георги Миланов и съотборниците му. Пеев записа 72 минути като титуляр, а Захари Сираков игра цял мач за Амкар, докато Миланов се появи за ЦСКА през второто полувреме, в 70-та минута. С успеха си, ЦСКА се изравни по точки с Локомотив Москва, но временно заема второто място. Локомотив има и сблъсък с лидера Зенит в т...