05/03/14 18:09

Ботев изпоти Лудогорец в края, но само за реми

Ботев Пловдив и Лудогорец за четвърти пореден път през сезона не излъчиха победител в мачовете помежду си. В едно от дербитата на 37-ия кръг на А група разградчани удържаха 0:0 при гостуването си в Коматево, а „канарчетата“ имаха за какво да съжаляват. Играчите ан Станимир Стоилов удариха греда в последната минута на редовното време, което иначе премина без много чисти ситуации за гол. Двубоят, който ще гледаме и във финала за Купата на страната, започна доста спокойно, като никой не успя да наложи надмощие в центъра на терена. Личеше си, че и ...