05/03/14 18:15

Стоилов: Днес можеше да се борим за титлата

Старши треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов изрази съжаление за пропуснатите точки от първата фаза на шампионата. Според Мъри последното нулево равенство между неговия тим и Лудогорец е можело да бъде и мач за титлата."Стана добър двубой. Нашият отбор искаше да спечели, защото тази година никой не успя да победи другия. Имахме желание, имахме и шансове, но така е във футбола. Накрая имахме и чиста ситуация, но нямахме късмет", коментира Стоилов веднага след четвъртото равенство с Лудогорец за сезона."Нормално е след четири равенства да м...