05/04/14 15:01

Алмерия запази шанс за спасение, победи Бетис

В мач от 36-ия кръг на Ла Лига в дерби на дънните риби Алмерия победи Бетис с 3:2 и се измъкна от зоната на изпадащите. Първата част завърши без голове и победителят трябваше да бъде определен през второто полувреме. Домакините трябваше да гонят задължителни 3 точки, за да съхранят шансовете си за спасение. Оскар Диас откри за домакините в 52-ата минута, но само две по-късно Родри беше изгонен и остави съотборниците си в намален състав. Бетис се възползва от това и в рамките на 10 минути обърна резултата. Първо в 60-ата Родригес изравни, а в 70...