05/04/14 09:56

Бостън изравни серията срещу Монреал с първата си домакинска победа

Отборът на Бостън възстанови пасив от два гола и спечели с 5:3 срещу Монреал, за да изравни при 1:1 победи плейофната серия от полуфиналите на Източната конференция в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Рейли Смит се разписа с победен гол 3:32 минути преди сирената, като Мечоците нанизаха четири шайби в рамките на осем минути. "Последната част беше доста забавна. Доволни сме от победата, но вече трябва да започнем да мислим за двата мача в Канада", заяви Тори Крюг, който асистира на Смит за победното попадение в срещата. Сле...