05/04/14 09:52

Индиана отстрани Атланта в мач номер седем

Отборът на Индиана, лидер в Източната конференция на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА), не допусна изненада и се наложи с 92:80 срещу Атланта, с което затвори плейофната серия между двата тима в седмия мач. Съперник на Пейсърс във втория рунд на елиминациите ще бъде отборът на Вашингтон, който отстрани отстрани Чикаго в пет мача. Индиана изоставаше в серията, но успя да добута двубоя до мач номер седем пред собствени фенове, след като победи с 95:88 в четвъртък вечер в Атланта. Пейсърс доминираха в последния мач ме...