05/04/14 11:57

Роналдо е истински звяр, чупи рекорд след рекорд

Кристиано Роналдо е под пара. Статистиката сочи, че португалецът се намира в най-силната серия в кариерата си до момента. Роналдо има 49 гола за 44 мача, което означава, че бележи средно 1.11 пъти на мач. 29-годишният футболист е близо до това да премине границата от 50 попадения в един сезон за четвърти пореден път. За четири сезона в Реал Мадрид носителят на Златната топка има отбелязани: 33 гола за 35 срещи, 53 попадения в 54 мача, 60 гола за 55 мача и съответно 55 попадения в 55 двубоя. През настоящия сезон португалският национал има 49 гол...