05/06/14 00:23

Виданов и Заглебие прекъснаха лошата серия, но с хикс

Българският национал и неговият Заглебие стигнаха само до 0:0 като домакини на Корона Киелце в мач от 32-ия плейофен кръг на втората осмица от полския шампионат. Бившият играч на ЦСКА остана на терена през всичките 90 минути, ала въпреки огромното превъзходство на неговия тим, победата му убягна. Домакините отправиха цели 21 удара към вратата на противника, нос само 7 от тях попаднаха в очертанията. Равенството прекъсна негативната серия от три поредни загуби в шампионата за Заглебие, но не помогна особено в борбата за оцеляване. Заглебие остав...