05/08/14 17:09

След нова тежка битка, Григор преклони глава пред Бердих

Григор Димитров отпадна от Мастърса в Мадрид, след като в мач от третия кръг загуби с 6:3, 3:6, 2:6 от Томаш Бердих. След трудната победа над Мариуш Копил, Гришо имаше нова тежка битка на корт „Аранча Санчес Викарио”, но за жалост този път се оказа от губещата страна. Димитров изигра великолепен първи сет, в който надигра своя съперник, а поне до средата на втората част продължаваше да бъде по-добрият тенисист на корта. Бердих обаче се възползва от първия слаб сервис гейм на Димитров, за да изравни резултата. В решителния трети сет Григор допус...