05/13/14 19:54

СНИМКИ: Черно море би Лукойл, серията продължава във Варна

Баскетболистите на Черно море победиха Лукойл Академик с 85:69 точки в третия мач от полуфиналния сблъсък между двата тима и така намалиха изоставането си в серията на 1-2 победи. Четвъртият двубой е отново във Варна, в четвъртък от 18 часа. Евентуален пети мач ще се играе в зала „Универсиада“ в София, където домакинства Лукойл Академик. В третия мач Черно море заслужи успеха, като това бе първа победа над шампионите през сезона. Варненци изиграха много силно второ полувреме. Домакините поведоха с 22:17 след първата четвърт, а до почивката резу...