05/15/14 07:37

Жорже Жезус: Не заслужавахме да загубим, Бето наруши правилата

Наставникът на Бенфика Жорже Жезус беше разочарован от поражението след дузпи от испанския Севиля във финалната битка в турнира Лига Европа. "Винаги е лошо да загубиш. Особено когато ти знаеш, че си бил по-добрият отбор през всичките 120 минути. Днес Бенфика направи много, за да победи, но това е футбол. Ще трябва да се примирим с тази загуба", заяви наставникът на "орлите". "Искам да поздравя играчите и феновете, ние отново играхме финал за европейска купа. Не загубихме нито един мач, а финалът го загубихме с дузпи. Трябва да отдадем заслужено...