01/01/18 22:36

Юнайтед взриви 2 фойерверка на Гудисън Парк

Манчестър Юнайтед зарадва феновете си в първия ден на 2018. Командата на Жозе Моуриньо сложи точка на четирите си поредни мача без победа във всички турнири, след като удариха с 2:0 Евертън на „Гудисън Парк“ в среща от 22-ия кръг на Премиър лийг.

Макар и без доста контузени и наказани играчи, гостите бяха по-добрият тим на терена и заслужено си тръгнаха с трите точки след голове на Антони Марсиал в 57-ата и Джеси Лингард в 81-ата минута.

След този успех Манчестър Юнайтед поне временно си върна 2-ото място в класирането с актив от 47 точки. Евертън пък се намира на 9-ата позиция с 27 спечелени точки и 4 поредни мача без успех на сметката си.