12/06/18 19:34

ЦСКА пак се огъна пред комплекса си - Лудогорец

ЦСКА и Лудогорец извъртяха 1:1 в дербито от 18-ия кръг на Първа лига. По този начин "орлите" продължиха традицията да не губят при гостуванията на "червените" в шампионатните двубои. От общо 11 срещи Лудогорец спечели 4, а 7 завършиха наравно.

Двубоят тази вечер отново беше изключително напрегнат и интригуващ, но победител не беше излъчен. Клаудиу Кешерю даде преднина на гостите от Разград в 29-ата минута, а Кирил Десподов изравни в 67-ата минута.

В края на мача за втори жълт картон беше изгонен Сисиньо.

Срещата беше белязана от няколко спорни ситуации, като както домакините, така и шампионите изразиха претенции за дузпи, при които съдията Николай Йорданов оставаше безмълвен.