07/27/12 14:33

Футбол: Отпаднахме от всички турнири!

/КРОСС/ Левски, ЦСКА, Локомотив (Пловдив) отпаднаха от турнира Лига Европа, българският шампион „Лудогорец”, който направи требъл, пък записа загуба в сблъсъка си с „Динамо”, (Загреб) на стадиона „Максимир”, след като получи решаващ гол във вратата си в скандално продължение от 8 минути. Така тимът от Разград отпадна от Шампионската лига.   Левски отпадна от Лига Европа, след като тази вечер загуби от Сараево с 3:1 в среща-реванш от втория квалификационен кръг на турнира. Така с общ резултат 3:2 („сините” победиха в София в първия мач с 1:0) напред продължава тима от Босна и Херцеговина