07/31/12 20:16

Гърция и Италия направиха равенство 7:7

Гърция и Италия завършиха наравно 7:7 в мач от втория кръг в група "А" на олимпийския турнир по водна топка за мъже. Двубоят премина през няколко обрата, като резултатът на почивката беше равен - 4:4. Алекс Джорджети реализира два гола за италианците, а с две попадения за Йоанис Фунтулис също се отличи с два гола за гръцкия състава. След това равенство Италия остана на второ място в подреждането, докато Гърция е на предпоследната пета позиция. класиране: 1. Хърватия 2 2 0 0 16:13 4 точки 2. Италия 2 1 1 0 15:12 3 3. Испания 2 1 0 1 21:14...