08/03/12 00:48

Интер отупа бивш тим на Балъков с 3:0 като гост

Интер не срещна особени трудности при гостуването си на Хайдук Сплит и тотално надигра хърватския гранд с 3:0. Резултатът прави реваншът в Италия след седмица почти протоколен. Уесли Снайдер вкара първия гол в срещата в 18-ата минута, а 60 секунди преди сигнала за почивката левият краен защитник Юто Нагатомо утежни ситуацията на тима, който през март тази година освободи Красимир Балъков от треньорския пост. През втората част ситуацията на терена не се промени особено и в 73-ата минута Филипе Коутиньо за трети път наказа отбраната на домакините...