08/03/12 07:33

Младите волейболни национали докосват балканската титла в Добрич

Юношеският национален отбор на България записа втора поред победа с 3-0 гейма в Балканиадата по волейбол при състезателите до 15-годишна възраст. Възпитаниците на Драган Иванов надделяха над Румъния с 25-23, 25-23 и 25-22 точки след 71 минути игра в зала „Добротица” в Добрич. Гостите от северната ни съседка успяха максимално за затруднят домакините само във втората част, в която водеха с 12-16 след второто техническо прекъсване, а след това преднината им стигна и до 5 точки разлика при 15-20. В последните минути на гейма малките „лъвчета” обър...