08/08/12 19:59

Футболистите без картотека в ЦСКА биха минимално в Сливница

ЦСКА победи с 1:0 Сливнишки герой в контрола пред около 300 зрители на стадиона в Сливница. Отборът на „армейците“ бе съставен предимно от футболисти без картотека, които няма да вземат участие в първия мач на тима от А група за новия сезон срещу Литекс в събота. Единственото попадение за „червените“ вкара тогоанският нападател Серж Нюаджи. ЦСКА започна в титулярен състав – Господинов, Родригес, Венков, Грънчов, който бе и капитан на тима, Нюаджи, Пакурар, Тенгариня, Анисе, Сержиньо и Тасио. През второто полувреме пък в игра се появи холан...