08/25/12 16:55

Домо с едно полувреме при поредна загуба от Дрезден

Валери Домовчийски изигра едно полувреме при домакинската загуба на Дуисбург с 1:3 от Динамо Дрезден в мач от 3-ия кръг в немската Втора Бундеслига. Това е трето поредно поражение за „зебрите“ от началото на новия сезон. Българският нападател се появи в игра на почивката, но така и не успя да помогне на своите да избегнат поражението пред близо 11 000 зрители на своя „Шауинсланд-Райзен-Арена”. Точни за победителите бяха Идир Оуали (4') Антони Лосила (20') и Микаел Поте (78'). Почетното попадение за домакините дойде в 91-та минута и бе дело на М...