08/25/12 19:52

Код „синьо“ в Монтана: 40 градуса и 2:0 за Левски

Левски записа трета поредна победа от началото на сезона, след като в Монтана не срещна проблеми срещу домакините и победи с 2:0 след голове на Базил Де Карвальо и Дъстли Мюлдер. На стадион „Огоста“ гостите от София, които в този мач играеха в бяло, откриха резултата още в 10-а минута. След атака по левия фланг, Райков центрира в наказателното поле, топката стигна до Рамос, а той пробва нещо средно между удар и пас. Топката стигна пред голлинията до Базил Де Карвальо, който без проблеми само чукна топката в опразнената врата за 1:0. В следващи...