08/25/12 19:51

Юношите на Чирич с втора победа в елита

Втора победа записа в актива си „Лудогорец" в Елитната юношеска група до 17 години. Пред повече от 200 зрители възпитаниците на треньора Милан Чирич надвиха връстниците си  от „Вектра"-Пловдив с 1:0. Заради високите температури макар полувремената да са по 40 минути, съдийската бригада даде кратки почивки за освежаване на младите футболисти, около страничната линия бяха подредени и бутилки с вода. Първият и единствен гол в мача падна в 10-тата минута. Заради спъване в наказателното поле съдията даде дузпа за „Лудогорец", би я Красимир Здравков ...