08/27/12 14:32

Българите почиват, шведите играят

Следващият съперник на българския национален тим по баскетбол в европейските квалификации Швеция приема довечера състава на Люксембург. България почива в този кръг от квалификациите и в момента е на лагер в Самоков. Именно Арена Самоков пък ще приеме предстоящите две домакинства на националите. В другия мач от кръга в групата Азербайджан посреща Германия. Начело във временното класиране в нашата група Б от евроквалификациите е Германия с 6 точки, а втора е България също с 6 точки, но и мач повече. Трети и четвърти са Азербайджан и Швеция, които...