08/30/12 23:04

Металист отстрани Галчев и компания

Металист Харков победи с 2:1 Динамо Букурещ в реванша между двата тима в плейфотие на Лига Европа. Така украинците ще играят в групите на турнира, тъй като победиха и с 2:0 в Румъния преди седмица. Борис Галчев започна като титуляр за Динамо в Украйна, но бе заменен още на почивката. Точни за Металист бяха Себастиан Бланко в 29-та и Джонатан Кристалдо в 61-та минута. За гостите Александро Куртеан вкара единственото попадение в 52-та минута. Влезлият на мястото на Галчев Щилиян Филип пък не изкара мача докрай, след като бе изгонен в 88-та минута...