08/31/12 00:07

Барчовски: Швеция заслужаваше победата, България изпадна до четвърто място

Българският национален тим по баскетбол изпадна до четвърта позиция във временното класиране в група Б на евроквалификациите, след тежката загуба в Швеция със 71:85 точки. Начело в групата остава Германия, въпреки че почиваше в този кръг. Шведите излязоха на второ място, а Азербайджан е трети, след успеха над Люксембург с 95:77 точки. Първите три състава в класирането са с по 8 точки, а българите да четвърти със 7 точки в актива си. На дъното в подреждането е Люксембург с 5 точки и нито една победа от пет мача до момента. В следващия кръг на 2-...