08/31/12 21:54

В нощта на Синята Луна: Левски поведе в А група след нов спектакъл на Герена

Левски победи с 4:0 у дома Черно море в мач от четвъртия кръг на А група и с пълен актив от 12 точки излезе на първо място в класирането, изпреварвайки досегашния водач Лудогорец Разград. Двубоят, който се игра пред 8000 зрители на стадион Георги Аспарухов, бе изключително атрактивен и се игра под т.нар. Синя Луна - сравнително рядко природно явление, при което има две пълнолуния в рамките на един календарен месец. Синята Луна се появява веднъж на две или на три години. С два гола за сините се отличи Базил Де Карвальо, който се утвърждава като ...