08/31/12 21:58

Много трудна победа за Лудогорец срещу Локомотив София

Лудогорец продължи с победната си серия от началото на сезона като записа четвърти успех от четири мача. Това стана след 2:1 в Разград срещу Локомотив София, но за разлика от предишните си мачове, в този шампионите трябваше сериозно да потреперят, за да завоюват трите точки. Двубоят започна много добре за домакините, които в 9-а минута вече бяха напред в резултата. Гела проби отдясно и шутира, Михайлов изби, а най-съобразителен бе Миро Иванов, който от близо вкара за 1:0. В 19-а минута пък преднината на шампиона бе удвоена. Миро Иванов пусна хи...