09/01/12 20:06

Славия разгроми Берое с 6:1

София /КРОСС/ Отборът на Славия нанесе тежка победа на Берое в мач от четвъртия кръг на "А” група, изигран на стадион "Славия" в София.   На стадиона в столичния квартал „Овча купел” „белите” отнесоха отбора от Стара Загора с 6:1. Старозагорци започнаха силно двубоя, но въпреки това получиха два гола до почивката. В 35-та минута главният арбитър Стефан Спасов отсъди дузпа в наказателното поле на Берое. Зад топката застана Жуниньо и изпълни отлично 11-метровия наказателен удар, с което откри и резултата - 1:0 в полза на Славия. Само след две минути "белите" удвоиха преднината си с попадение на Попара. Три минути след началото на второто полувреме Славия получи правото да изпълни втора дузпа. Този път зад топката застана Лазаров, който не сбърка и направи резултата 3:0