09/06/12 18:52

Локо Пловдив би ЦСКА пред погледа на „Титан“

Собствениците на ЦСКА Димитър Борисов и Иво Иванов изгледаха от трибуните на стадион „Българска армия“ как Локомотив Пловдив победи „армейците“ с 2:1 в контролна среща. С по едно попадение на Атанас Курдов и Валери Георгиев във всяко от полувремената „железничарите“ записаха успех за самочувствие, докато силите на домакините стигнаха единствено да намалят резултата. Мачът започна динамично, като още от първите минути играта бе равностойна и остана такава до края. Само 180 секунди след първи съдийски сигнал на Ангел Ангелов Димо Атанасов размина...