09/29/12 20:15

Шефовете на Лудогорец бесни на домакините от Локомотив, подават жалба

Шефовете на Лудогорец изразиха своето възмущение от организацията на стадион „Локомотив” от страна на домакините по време на двубоя между двата тима днес. Лудогорец спечели с 5:2, но напрежение избухна в ложата на спортното съоръжение. При четвъртия гол на Лудогорец домакините изразиха бурни претенции за засада, като гнева на публиката се насочи не само срещу рефера, а и срещу част от ръководството на Лудогорец, което бе заело полагащите се места в ложата на стадиона, които са в непосредствена близост до феновете. Изпълнителният директор на тим...