10/04/12 00:18

Порто излъга ПСЖ, Динамо Киев победи съименника си от Загреб

Порто победи Пари Сен Жермен с 1:0 в дербито от група А на Шампионската лига. В другия мач Динамо Киев се наложи над съименника си от Загреб с 2:0. На „Ещадио до Драгао“ домакините бяха по-добрият отбор през почти целия мач и закономерно стигнаха до успеха. Той обаче дойде чак в 83-а минута. Фернандо центрира отляво към далечната греда, където Джеймс Родригес засече топката и я вкара в левия ъгъл, с което донесе важните три точки за своя отбор. В Киев пък домакините тотално надиграха своя съперник и постигнаха победата без особени затруднения с...