10/04/12 06:43

РЕАЛдо пак гази

Роналдо демонстрира за пореден път, че е човекът-отбор в Реал Мадрид. Намиращият се във върхова форма португалец наниза хетрик за разгрома на мадридчани над Аякс насред Амстердам. Реал удари домакините с 4:1 в мач от Група D на Шампионската лига. Белият балет имаше смазващо превъзходство през целия мач, като резултатът можеше да бъде дори още по-изразителен. Най-ярко блестеше звездата на Кристиано Роналдо, записал хеттрик. Португалецът реализира в 42-та, 79-ата и 81-та минути, а четвъртият гол за Галактикос бе дело на Карим Бензема (48-а минута). Бензема бе в основата на второто попадение на Роналдо, като за другите си попадения португалецът бе асистиран от Кака и Сами Кедира. Почетното попадение за домакините от Амстердам отбеляза Никлас Мойсандер, възползвал се от пас на...