10/04/12 11:15

Треньорът на Порто: Първото полувреме бе вълшебно

Старши треньорът на Порто Витор Перейра смята, че отборът му е постигнал заслужена победа над Пари Сен Жермен в мача от група "А" на Шампионската лига. Португалците стигнаха до успеха с попадение на Джеймс Родригес в 83-ата минута и оглавиха еднолично класирането с пълен актив от 6 точки. "Постигнахме заслужена победа. Владеехме повече топката и бяхме добре организирани. Създадохме достатъчно положения, но единственото, което не ми хареса, беше слабата реализация. Въпреки че атакувахме, бяхме надеждни и в защита. Естествено ПСЖ имаше две-...