10/08/12 17:55

Монтоливо: Още не знам как Милан загуби

Халфът на Милан Рикардо Монтоливо не бе доволен от загубата с 0:1 от Интер в градското дерби, като заяви: „На терена имаше само един отбор...“ „Нерадзурите“ вкараха единственото попадение още в 3-ата минута чрез Валтер Самуел, а през второто полувреме с човек по-малко удържаха атаките към вратата си. „Заслужавахме да спечелим“, убеден е Монтоливо. „Мисля, че това бе един от най-добрите ни мачове през сезона и трябваше да победим. На терена имаше само един отбор, особено след изгонването на Нагатомо. Интер игра дефанзивно, не са слаби, но и имах...