10/10/12 19:26

Черно море би Калиакра в контрола

Черно море победи с 3:1 Калиакра пред близо 80 зрители на стадиона в Каварна в контролата между двата тима. Гостите от Варна откриха резултата още в 4-та минута, когато стражът на домакините бе пристиснат от Миро Манолов и в крайна сметка си отбеляза автогол за 1:0 в полза на Черно море. Георги Божилов удвои преднината на гостите в 11-та минута. Нападателят на Черно море с хубав изстрел прати топката под напречната греда за 2:0. И третото попадение в полза на варненци падна преди почивката. След отличен самостоятелен пробив и асистенция на Дете...