10/11/12 10:30

България запазва шансове за ¼-финалите на Мондиала за бездомни

/КРОСС/ Отборът на България запази теоретични шансове за класиране на четвъртфиналите на световното първенство за бездомни хора в Мексико Сити след изиграването на първите три мача от втората групова фаза на състезанието. В първата си среща националите спечелиха срещу Чехия с 9:7, а вчера последователно загубиха срещу съставите на Намибия и Босна и Херцеговина. В първата си среща за деня българите завършиха наравно 5:5 срещу африканския тим и паднаха след изпълнение на дузпи. Въпреки това, според регламента на Мондиала, отборите си поделиха трите точки, като тимът ни добави една точка към актива си, а съперникът му - две. Двубоят започна с бърз гол на националите, но Намибия успя да върне попадението