10/15/12 21:08

Любо Пенев от Чехия: Ако някой тук си мисли, че ги очаква лесен мач, жестоко се лъже

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Любослав Пенев разговаря с медиите преди последната световна квалификация за 2012-та година – гостуване на Чехия. В Прага във вторник момчетата на Пенев излизат в четвъртия си двубой от кампанията, като до момента нямат загуба. Това е и първо гостуване за „трикольорите“. „Разбира се, че съм наясно със състава, момчетата са подготвени, знаят, че излизат срещу много силен съперник, със силен треньор, отбор, който неслучайно участва на всеки голям форум,“ отбеляза Пенев. На информациите в Чехи...