10/17/12 19:11

Юношите от набор 1997 г. паднаха с 1:3 от школата на Хаджи

След като децата от набор 1998 година победиха връстниците си от академия "Георге Хаджи" с 2:1, юношите, родени 1997 г., водени от треньора Диян Ангелов, загубиха от румънците с 1:3 втората контрола, играна на базата "Спортен център Лудогорец". Това съобщава сайтът на разградския клуб. Гостите от северната ни съседка поведоха с 2:0 до почивката. През второто полувреме юношите от школата на Георге Хаджи стигнаха до нов гол и резултатът стана 3:0. Лудогорец реализира почетно попадение чрез влезлия като резерва Станчев. През по-голямата част от ма...