10/21/12 14:08

„Дунав 8806“ стартира сезона с победен обрат

Оспорвана в началото и предрешена в края на третата четвърт – такава беше среща между „Дунав 8806“ и „Монтана 2003“. Дунавки надвиха гостите си с резултат 71:61 и така записаха първа победа в НБЛ. Срещата беше излъчвана на живо в интернет с коментар директно от зала „Дунав“ от Максим Христов и Руслан Русев, треньор на „Дунав 2007“. Резултатът през първата четвърт на срещата вървеше точка за точка и монтанки дори доминираха на терена, поради по-слабата игра на момичетата на Георги Божков в защита. „Сините феи“ откриха мача с първите 5 точки, но ...